POŠ J_V hvaležnost jeseni

Avtor: | 22. 10. 2024 | Zgodilo se je

V nedeljo, 20. oktobra, smo učiteljice in učenci POŠ Jevnica v Jevnici sodelovali na prireditvi V hvaležnost jeseni. Pripravili smo razstavo zelišč in jesenskih umetniških izdelkov, ki so jih ustvarili naši učenci. Razstavo so obogatile buče, ki so zrastle na šolskem vrtu. Naša šola je sodelovala tudi s stojnico, kjer smo obiskovalcem ponudili piškote, marmelade, ribezove prelive, sirupe in predpasnike. Izdelke so pripravili učenci ob pomoči učiteljic. V kulturnem programu so učenci POŠ Jevnica pod vodstvom Tanje Vesel nastopili z dvema pesmima, petošolci pa so se predstavili z deklamacijama. Ob koncu prireditve nas je presenetilo podjetje Amarant, ki je naši šoli podarilo vsa razstavljena semena, za kar smo jim iskreno hvaležni!